Atostogos IZRAELYJE

Religijų lopšys, Kontrastų pasaulis, Negyvosios jūros paslaptys.

Vilnius
Lietuva
Vilnius
Kaunas
Israel
Jau pasirinkta atstatyti
Israel
Visomis kryptimis (12)
Austrija
Bulgarija
Egiptas
Graikija
Gruzija
Ispanija
Israel
Italija
JAE
Kipras
Portugalija
Turkija
± 3 dienos
Tiksli data Išvykimo laikotarpis ±3 dienos Visas mėnuo
7 n.
Papildomi parametrai
Biudžetas (asmeniui)
Viešbučio kategorija
visi
+
Maitinimo tipas
Akcijos kodas
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
 •  
  Skrydžio trukmė ~4 valandos
 •  
  Laiko skirtumas nėra
 •  
  Kalba hebrajų
 •  
  Valiuta naujasis šekelis
 

Izraelis dažnai vadinamas šalimi, kurią privalo aplankyti kiekvienas, save laikantis kelionių aistruoliu. Tai šalis, kurioje dera atrodytų nesuderinami dalykai – Negyvoji jūra ir dykuma, istoriniai objektai ir milžiniški dangoraižiai, religiniai paminklai ir pasakiški paplūdimiai, islamiška dvasia ir europietiško gyvenimo tempas. Kontrastus atspindi ir pagrindiniai šalies miestai – sostinė Tel Avivas ir keliautojų pamėgta senoji Jeruzalė. Kelionė į Izraelį panaši į tikrą kvapų ir potyrių karuselę!

 

 

Į kelionių kainą įskaičiuota:

 
Skrydis pirmyn ir atgal
 
Pervežimas į/iš viešbučio
 
Apgyvendinimas viešbutyje
 
Maitinimas viešbutyje
 
Registruotas ir rankinis bagažas
 
Populiariausi Izraelio kurortai
Nuostabūs, kurį beišsirinksi
img
Eilatas
Eilatas – kurortas Raudonosios jūros pakrantėje. Puikūs viešbučiai, galimybė maudytis ir degintis bet kuriuo metų laiku, taip pat bemuitė prekybos zona daro Eilatą vienu iš patraukliausių kurortų Izraelyje. Šiaurės pakrantėje yra Eilato smėlio ir akmenėlių paplūdimiai, o pietinėje kurorto dalyje yra nuostabus koralų rifas, rojus paviršinio ir giluminio nardymo mėgėjams.
img
Tel Avivas
Tel Avivas – jaunatviškas ir modernus didmiestis, kuriame susipina tūkstančių metų istorija bei šiuolaikiškas gyvenimas. Įkurtas tik XX a. pradžioje, dabar yra klestinti vieta. Puikūs paplūdimiai ir pakrantės, senovinė Jafa, daugybė restoranų ir kavinių, jaukūs viešbučiai pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Puikiai tinka tiek aktyvaus, tiek pasyvaus poilsio ieškantiems keliautojams.
img
Jeruzalė
Jeruzalė – tai Izraelio sostinė, vienas iš seniausių Artimųjų Rytų miestų, šventas miestas krikščioniams, žydams ir musulmonams. Jeruzalė vienas labiausiai saugomų miestų pasaulyje. Šiuolaikinį Naująjį miestą ir sostinės širdį – senamiestį, suskirstytą į keturis kvartalus: armėnų, žydų, musulmonų ir krikščionių kasmet aplanko milijonai keliautojų iš viso pasaulio.
img
Netanija
Netanija – modernus didelis kurortas Viduržemio jūros pakrantėje. Paplūdimių ilgis yra daugiau nei 10 kilometrų. Patogūs, švarūs paplūdimiai puikiai tinka poilsiui su vaikais. Beveik visi viešbučiai įsikūrę pakrantėje. Maudynių sezonas Netanijoje prasideda gegužės mėnesį ir baigiasi spalio mėnesį. Barų, diskotekų ir naktinių klubų įvairovė traukia naktinio gyvenimo mėgėjus ir jaunimą.
img
Negyvoji jūra
Negyvoji jūra yra unikalus gamtos vandens telkinys, turintis daugybę gydomųjų savybių. Prisotinti druskomis Negyvosios jūros vandenys padeda gydyti odos ligas, turi teigiamą poveikį hipertenzijai ir kvėpavimo takų ligomis sergantiems žmonėms. Kurorto viešbučiai išsidėstę šalia vandens, turi sveikatingumo centrus ir siūlo turistams įvairias sveikatingumo ir gydymo programas.
img
Bat Jamas
Bat Jamas yra Viduržemio jūros paplūdimio kurortas, kuris regioniniu mastu priklauso Tel Avivo miestui. Pagrindiniai Bat Jamo miesto viešbučiai yra įsikūrę pakrantėje, o kurorto paplūdimiai tęsiasi net tris kilometrus. Kiekvienais metais kurorte vyksta įspūdingas Tarptautinis gatvės teatro festivalis bei įspūdinga miesto architektūros bienalė sukviečianti turistus iš viso pasaulio!
Izraelis laukia Jūsų!
6
KURORTAI
98
PRABANGŪS PAPLŪDIMIAI
126
VIEŠBUČIAI
87
LANKYTINŲ VIETŲ
3
JŪROS
Kodėl Izraelis?
img
Raudų siena
Tai viena garsiausių pasaulyje vietų, daugelį amžių gausiai lankoma maldininkų, tapusi išskirtiniu Jeruzalės miesto simboliu.
img
SPA prie Negyvosios jūros
Izraelis – puiki vieta, ne tik pailsėti, bet ir pasilepinti Negyvosios jūros gydomosiomis procedūromis.
img
UNESCO paveldas
Izraelyje net aštuoni istoriniai objektai įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Izraelis – tikras rojus senovės istorijos gerbėjams.

Geriausi kelionių pasiūlymai į el. paštą! Užsisakykite naujienlaiškį.

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kaip išsirinkti ir rezervuoti kelionę į Izraelį
Viskas labai paprasta :-)
 
 
Kelionę nu A iki Z galite išsirinkti ir rezervuoti savarankiškai internetu
 
 
Arba susisiekite su mūsų konsultantais, kurie pagelbės išsirinkti ir užsakyti
 
 
Kelionės dokumentai netrukus keliauja pas Jus el. paštu
 
Mėgaujatės
atostogomis
 
Reikia pagalbos išsirenkant kelionę į Izraelį?

Užpildykite formą ir gaukite individualų kelionės pasiūlymą per 1 valandą

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kelionių agentūra
KELIONIŲ EKSPRESAS, UAB

Vytenio g. 42A, LT-03229 Vilnius

Telefonas: +370 695 16016

E-mail: atostogos@kelioniuekspresas.lt

Darbo laikas:

pr-pn: 09:00 - 18:00

št: 10:00 - 14:00

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku