Atostogos GRAIKIJOJE

Saulės ir jūros vonios, kontrastingi gamtos peizažai, pietietiškas svetingumas!

Svajojate apie atostogas? Atlikite paiešką ir raskite puikių pasiūlymų!

img
Vilnius
Lietuva
Vilnius
Kaunas
Graikija
Jau pasirinkta atstatyti
Graikija
Visomis kryptimis (11)
Bulgarija
Egiptas
Graikija
Gruzija
Ispanija
Italija
Izraelis
JAE
Kipras
Portugalija
Turkija
± 3 dienos
Tiksli data Išvykimo laikotarpis ±3 dienos Visas mėnuo
7 n.
Papildomi parametrai
Biudžetas (asmeniui)
Žvaigždučių sk.
visi
+
Maitinimo tipas
Akcijos kodas
Jau pasirinkta
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Žvaigždučių sk.
visi
+
Maitinimo tipas
Rezultatas nėra mažesnis nei
Turto tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas (asmeniui)
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
 •  
  Skrydžio trukmė ~3 valandos
 •  
  Laiko skirtumas nėra
 •  
  Kalba graikų
 •  
  Valiuta euras
 

Graikijos, dar kitaip vadinamos Vakarų pasaulio kultūros lopšiu, dievai tikrai nenuskriaudė padovanodami tokią turtingą istoriją, kuria neįmanoma nesididžiuoti. Užburianti gamta, 13676 kilometrai įspūdingos Viduržemio jūros pakrantės, Olimpo kalnas, Dzeuso ola nepaliks abejingų! Dar vienas neįkainojamas Graikijos turtas – salos ir pusiasaliai, priglaudę tūkstančius kilometrų paplūdimių, įlankėlių, lagūnų... Graikijos salos viena už kitą gražesnės, viena už kitą įdomesnės ir visos vertos dėmesio. Kretos, Koso, Rodo, Korfu salos bei Peloponeso pusiasalis laukia Jūsų!

 
Specialūs atostogų pasiūlymai Graikijoje

Į kelionių kainą įskaičiuota

 
Skrydis pirmyn ir atgal
 
Pervežimas į/iš viešbučio
 
Apgyvendinimas viešbutyje
 
Maitinimas viešbutyje
 
Registruotas ir rankinis bagažas
 
Populiariausi Graikijos kurortai
Nuostabūs, kurį beišsirinksi
img
Kreta – Heraklionas
Tai didžiausias salos miestas, menantis Mino civilizacijos klestėjimo laikus. Judrus, šurmuliuojantis, su galybe pramogų regionas – laukia jaunų ir energingų poilsiautojų. Šis regionas taip pat labai patrauklus kultūrinio turizmo mėgėjams bei turistams, norintiems apkeliauti visą salą.
img
Kreta – Lasitis
Kadaise vietinės kalvos buvo nusėtos vėjo malūnais, kurie dabar yra tapę Lasičio regiono simboliu. Ši Kretos dalis sausesnė ir šiltesnė nei vakarinė ir ne tokia žalia. Tačiau ir čia rasite daugybę archeologijos paminklų, gražių olų, nuostabių paplūdimių ir prabangių, išskirtinį poilsį siūlančių viešbučių.
img
Kreta – Retimnas
Vakarinė Kretos salos dalis tiesiog kerinti – tapybiški peizažai, žydra jūra ir smėlio paplūdimiai lyg iš atviruko. Retimnas garsėja vaizdingomis įlankėlėmis, nedideliais kurortiniais kaimeliais ir pačiu gražiausiu Kretoje, net 12 km besitęsiančiu, plačiu smėlėtu paplūdimiu.
img
Rodas – Jalysas
Rodo miesto išskirtinumas – jo istorija ir paveldas. O norinčių būtent čia praleisti atostogas laukia didelis įvairių kategorijų viešbučių pasirinkimas bei savo švara garsėjantis paplūdimys. Banglentės arba jėgos aitvarai – šiuose kurortuose geriausi atostogų draugai.
img
Rodas – Lindos
Lindos miestas plyti pačiame karščiausiame salos regione kur beveik nepučia vėjas. Tai gražiausias salos miestas nuostabioje Šv. Pauliaus įlankoje. Dėl didingo ir įspūdingo akropolio Lindos vertas lankytojų dėmesio. Įlankų išraižytais krantais kurortinė Lindos zona – ideali vieta ramaus poilsio mėgėjams.
img
Rodas – Kalitėja/Falirakis
Kalitėja garsėja tyru oru, švaria jūra ir ramybe. Kurortas poilsiautojų pamėgtas dėl puikių paplūdimių, vaizdingų įlankų. Tuo tarpu Falirakio kurortą labiausiai pamėgo jauni ir aktyvūs poilsiautojai, nes čia galima rasti sporto pramogų, barų, o taip pat – vienintelį saloje vandens parką.
img
Peloponesas
Iki pat šiol Peloponesą lydi reali istorija, persipynusi su iš lūpų į lūpas atėjusiomis legendomis. Nuostabi ir šio legendinio pusiasalio gamta – tankūs spygliuočių miškai ir žaluma apaugusios kalvos. Peloponesas – aksominės, skaidrios jūros bangos ir romantiški saulėlydžiai, tyla bei ramybė.
img
Chanija
Kretos salos vakaruose įsikūrusi Chanija garsi venecijiečių palikimu ir dažnai vadinama vienu gražiausiu miestu didžiausioje Graikijos saloje. Siauros gatvelės ir spalvoti namai primena romantikų mylimą Veneciją. Miestą daugiau nei 2 šimtmečius valdė turkai, todėl turkų palikimo čia apstu.
img
Kruizas + poilsis Graikijoje
SKRISK + ILSĖKIS + PLAUK = PAŽINK. Tai unikali galimybė per trumpą laiką pažinti nuostabiausius Graikijos perlus: savomis akimis išvysti Kretos, Santorinio, Rodo, Mikono, Milo ir Patmos salų grožį, aplankyti senuosius Atėnus ir graikiškąjį Turkijos kurortą Kušadasį.
Graikija laukia Jūsų!
11
KURORTAI
176
PRABANGŪS PAPLŪDIMIAI
717
VIEŠBUČIAI
183
LANKYTINŲ VIETŲ
4
JŪROS
Kodėl Graikija?
img
Neblėstanti saulė
Graikija – šalis, sutverta nepamirštamoms atostogoms. Čia saulės spinduliai lepina ir džiugina beveik ištisus metus – net 300 dienų!
img
Graikijos turtas – salos
Kretą. Rodą, Kosą, Peloponesą, Santorinį jau pamilo ir atrado ne vienas keliautojas. Kaskart galite atostogauti vis kitoje saloje!
img
Pasaulio kultūros lopšys
Iki šių dienų Graikijoje išliko šventyklų, civilizacijos pėdsakų, liudijančių per tūkstančius metų susiformavusią istoriją.

Geriausi kelionių pasiūlymai į el. paštą! Užsisakykite naujienlaiškį.

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kaip išsirinkti ir rezervuoti kelionę į Graikiją
Viskas labai paprasta :-)
 
 
Kelionę nuo A iki Z galite išsirinkti ir rezervuoti savarankiškai internetu
 
 
Arba susisiekite su mūsų konsultantais, kurie pagelbės išsirinkti ir užsakyti
 
 
Kelionės dokumentai netrukus keliauja pas Jus el. paštu
 
Mėgaujatės
atostogomis
 
Reikia pagalbos išsirenkant kelionę į Graikiją?

Užpildykite formą ir gaukite individualų kelionės pasiūlymą per 1 valandą

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kelionių agentūra
KELIONIŲ EKSPRESAS, UAB

Vytenio g. 42A, LT-03229 Vilnius

Telefonas: +370 695 16016

E-mail: atostogos@kelioniuekspresas.lt

Darbo laikas::

pr-pn: 09:00 - 18:00

št: 10:00 - 14:00

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku