Slidinėjimas AUSTRIJOJE

Adrenalinas, Alpių viršūnės, draugų kompanija ir plačios šypsenos! Kas gali būti geriau?

Kelionių pasiūlymai JAU GREITAI!

img
Vilnius
Lietuva
Vilnius
Kaunas
Jau pasirinkta atstatyti
Visomis kryptimis (11)
Bulgarija
Egiptas
Graikija
Gruzija
Ispanija
Italija
Izraelis
JAE
Kipras
Portugalija
Turkija
± 3 dienos
Tiksli data Išvykimo laikotarpis ±3 dienos Visas mėnuo
7 n.
Papildomi parametrai
Biudžetas (asmeniui)
Žvaigždučių sk.
visi
+
Maitinimo tipas
Akcijos kodas
Jau pasirinkta
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Žvaigždučių sk.
visi
+
Maitinimo tipas
Rezultatas nėra mažesnis nei
Turto tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas (asmeniui)
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
 •  
  Skrydžio trukmė ~2 valandos
 •  
  Laiko skirtumas -1 (CET)
 •  
  Kalba vokiečių
 •  
  Valiuta euras
 

Austrija – Alpių šalis. Kalnai su visais savo priekalniais čia užima beveik 80 % teritorijos. Alpių peizažai kvapą gniaužia ir vasarą, ir žiemą – jaukios kalnų trobelės, maži kaimeliai lyg iš atvirukų, vešlios pievos su besiganančiomis karvėmis arba baltu sniego patalu apkloti vilnijantys kalnai. Nuostabios snieguotos viršūnės, malonūs žmonės ir daugybė gerai paruoštų trasų – čia tiesiog tobulos sąlygos „išsivalyti galvą“ nuo kasdienių rūpesčių. Ideali žiemos sporto infrastruktūra būtent šaltuoju sezonu į Austrijos Alpes sutraukia daugiausiai turistų. Slidinėjimo trasos aprūpintos pačia naujausia ir moderniausia technika, o kurortai pasitinka su nepriekaištingu aukšto lygio aptarnavimu.

Į kelionių kainą įskaičiuota

 
Skrydis pirmyn ir atgal
 
Pervežimas į/iš viešbučio
 
Apgyvendinimas viešbutyje
 
Maitinimas viešbutyje
 
Registruotas ir rankinis bagažas
 
Populiariausi Austrijos kurortai
Nuostabūs, kurį beišsirinksi
img
Cel-am-Zė, Kaprunas
Gražus senovinis miestas Cel-am-Zė įsikūręs vaizdingoje tarpukalnės įduboje, didingo Alpių ežero Zell krante. Pagal populiarumą ir aktyvaus poilsio galimybes jam nėra lygių visoje Austrijoje. Cel-am-Zė garsėja savo išpuoselėtomis kalnų slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis siekia 77 km. Kaprūno slidinėjimo infrastruktūrą sudaro virš 40 km puikiai įruoštų trasų ir 20 keltuvų. Netoli Kapruno yra 3203 m aukščio Kitcštainhorno ledynas, kurio prieigose galima slidinėti ištisus metus.
img
Bad Gaštainas, Bad Hofgaštainas
Kalnų tarpeklyje esantis kurortas išsiskiria daugiaaukščiais mūriniais pastatais, statytais dar XVIII–XIX a. Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Bad Hofgaštainas yra vos už 7 km. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui – aukščių skirtumas 859–2246 m, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas (iš viso 19 keltuvų), pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos (iš viso 81 km), tinkančios net pradedantiems kalnų slidininkams.
img
Zalbachas, Hinterglemas
Žavingi Alpių kaimeliai Zalbachas ir Hinterglemas išsidėstę vaizdingame Glemtalio slėnyje, vos 4 km vienas nuo kito. Kartu su Leogangu jie sudaro vieną stambiausių Austrijos sporto regionų, pavadintą „Ski-circus“. Regione gausu ilgų (90 km) „mėlynų“, o taip pat patrauklių ,,raudonų“ (95 km) nusileidimų. Čia įrengta aukščiausio lygio infrastruktūra, o sau tinkamiausias trasas atranda kiekvienas. Būtent čia vyksta aukščiausio lygio profesionalų varžybos, pasaulio taurės čempionato etapai.
img
Bad Klainkirchaimas
Tai vienas didžiausių Karintijos regionų kurortų, įsikūręs saulėtame slėnyje, 1000 m aukštyje virš jūros lygio, šalia nacionalinio Nokbergo parko. Populiarumą Bad Klainkirchaimui pelnė vaizdingos apylinkės, du dideli terminiai šaltiniai ir, žinoma, puiki žiemos sporto infrastruktūra. Slidinėjimo zona pasižymi tolygiais ir plačiais nusileidimais, o trasos įrengtos įvairaus pasirengimo slidininkams bei snieglentininkams. Slidinėjimo sezonas čia tęsiasi nuo gruodžio vidurio iki balandžio.
img
Nasfeldas
Pačiuose Austrijos pietuose, Karintijos regiono Alpėse, glaudžiasi vienas populiariausių Austrijos slidinėjimo kurortų – Nasfeldas. Sakoma, kad čia žiemos saulė šviečia vidutiniškai 100 valandų daugiau, nei kitose Austrijos slidinėjimo zonose. Kurortas įsikūręs prie pat sienos su Italija, tad yra trasų, tiesiogine šio žodžio prasme, vedančių į užsienį. Dar vienas Nasfeldo išskirtinumas – į viršukalnę kylantis patys ilgiausias gondolų kelias, kuriuo kursuoja keltuvas „Millennium-Express“.
img
Kačbergas
Kurortas puikiai tinkantis šeimoms. Ten, kur susitinka Karintijos regionas ir Zalcburgo žemės, jaukiame saulėtame slėnyje driekiasi Kačbergo slidinėjimo regionas. Kurortinė infrastruktūra idealiai pritaikyta poilsiui su vaikais. Slidinėjimo zona prasideda 2220 m aukštyje virš jūros lygio, tad kokybiška sniego danga – garantuota. Regione yra dvi slidinėjimo zonos: Tschaneck (2030 m) ir Aineck (2220 m), perčiuožti iš vienos į kitą labai patogu tiltu su transportine judančia juosta.
Austrija laukia Jūsų!
26
KURORTŲ
214
VIEŠBUČIAI
134
LANKYTINŲ VIETŲ
Kodėl Austrija?
img
Didžių atradimų šalis
Nuo vaikystės pasakas primenančių trobelių iki šaltu grožiu alsuojančių ledynų, nuo didžių kultūros genijų iki didingų kalnų viršūnių.
img
Alpių respublika
Būtent taip savo šalį vadina austrai. Nelygus Alpių reljefas išvagojęs beveik 80% Austrijos teritorijos, šalis didžiuojasi net 13 viršūnių.
img
Mocarto miesto beieškant
Zalcburgo miestas yra vienas gražiausių klasikinio baroko pavyzdžių, kurio gatvėse tebeskamba Mocarto kurta muzika.
img
Kulinarijos stebuklai
Austrijos Alpių virtuvėje skamba itališkos, vokiškos ir slovakiškos gaidos. Desertui privalu paragauti burnoje tirpstančio štrudelio.
img
„Swarowski“ muziejus
Vienas neįprasčiausių muziejų pasaulyje, įsikūręs po žeme su labirintais, vadinamais „Krištoliniais Swarovskio pasauliais“.
img
„Hochosterwitz“ pilis
Pasakų pilį primenantis statinis stovi 160 metrų aukštyje ant kalno ir yra matomas net 30 kilometrų atstumu!

Geriausi kelionių pasiūlymai į el. paštą! Užsisakykite naujienlaiškį.

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kaip išsirinkti ir rezervuoti kelionę į Austriją
Viskas labai paprasta :-)
 
 
Kelionę nu A iki Z galite išsirinkti ir rezervuoti savarankiškai internetu
 
 
Arba susisiekite su mūsų konsultantais, kurie pagelbės išsirinkti ir užsakyti
 
 
Kelionės dokumentai netrukus keliauja pas Jus el. paštu
 
Mėgaujatės
atostogomis
 
Reikia pagalbos išsirenkant kelionę į Austriją?

Užpildykite formą ir gaukite individualų kelionės pasiūlymą per 1 valandą

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kelionių agentūra
KELIONIŲ EKSPRESAS, UAB

Vytenio g. 42A, LT-03229 Vilnius

Telefonas: +370 695 16016

E-mail: atostogos@kelioniuekspresas.lt

Darbo laikas::

pr-pn: 09:00 - 18:00

št: 10:00 - 14:00

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku