2019-2020 žiemos kelionių STARTAS

Rezervuok karštą žiemą DABAR!

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 21 žmogus paliko užklausas

TEZ TOUR žiemos kelionių STARTAS!

 
 
 
Besibaigiant šiam žiemos sezonui, skelbiame naujo, 2019 – 2020 metų, žiemos kelionių sezono STARTĄ! Išskirtinai mažų kainų pasiūlymai atostogoms Egipte, Hurgados ir Šarm aš Šeicho kurortuose! Žiemos keliones iš anksto pirkti verta, nes: mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę; įsigyjant kelionę iš anksto, pradinė įmoka tik nuo 10% kelionės kainos, o likusią kelionės kainos dalį reikės sumokėti ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.
Populiariausi TEZ TOUR žiemos kurortai
img
HURGADA
Tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama.
img
ŠARM EL ŠEICHAS
Sakoma, kad čia – ne visai Egiptas, o tiesiog Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę.
Specialūs pasiūlymai
Tu nusipelnei POILSIO!
img
Atostogos Hurgadoje, Šarm El Šeiche
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus, išvykimai lapkričio mėnesį.
img
Atostogos Hurgadoje, Šarm El Šeiche
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus, išvykimai gruodžio mėnesį.
img
Atostogos Hurgadoje, Šarm El Šeiche
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus, išvykimai sausio mėnesį.

NOVATURAS žiemos kelionių TOP'AI

 
 
 
NOVATURO 2019 – 2020 m. žiemos atostogų sezono TOP'ai HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS ir TENERIFĖ jau čia! Nuo šiandien - atostogos saulėtuose šių krypčių kurortuose palankiausiomis kainomis ir sąlygomis! Būkite pirmieji, kurie savo žiemos atostogomis pasirūpins iš anksto! 2019 – 2020 M. žiemos poilsinių kelionių išankstinių kelionių privalumai: pradinė įmoka – 50 EUR, mažiausios kainos garantija, auksinė galimybė keisti kelionę.
Populiariausi NOVATURAS žiemos kurortai
img
TENERIFĖ
Tenerifė dažnai pristatoma kaip viena gražiausių pasaulio salų. Tai vulkaninė sala, kontrastingas landšaftas išraižytas kalnais, užgesusiais ar miegančiais ugnikalniais, o kadaise išsiveržusi magma nudažė salos paviršių pačiomis įvairiausiomis spalvomis.
img
HURGADA
Hurgada – tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos.
img
ŠARM EL ŠEICHAS
Šarm el Šeichas – vienas moderniausių ir dinamiškiausių kurortų Sinajaus pusiasalyje. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koralai driekiasi palei visą kurorto pakrantę, todėl nardymo mėgėjai čia tikras rojus.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku