2019-2020 žiemos kelionių STARTAS

Rezervuok karštą žiemą DABAR!

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 0 asmenų paliko užklausas

TEZ TOUR žiemos kelionių STARTAS!

 
 
 
Skelbiame naujo, 2019 – 2020 metų, žiemos kelionių sezono STARTĄ! Išskirtinai mažų kainų pasiūlymai atostogoms Egipte, Hurgados ir Šarm El Šeicho kurortuose! Žiemos keliones iš anksto pirkti verta, nes: mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę; įsigyjant kelionę iš anksto, pradinė įmoka tik nuo 10% kelionės kainos, o likusią kelionės kainos dalį reikės sumokėti ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.
Populiariausi TEZ TOUR žiemos kurortai
HURGADA
HURGADA
Tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marinoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos.
ŠARM EL ŠEICHAS
ŠARM EL ŠEICHAS
Sakoma, kad čia – ne visai Egiptas, o tiesiog Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai.
TENERIFĖ
TENERIFĖ
Tenerifė sužavės puikiais paplūdimiais, nuostabia gamta ir dailiais miesteliais. Salos šiaurinis ir pietinis gamtovaizdis labai skirtingi. Pietinėje dalyje aptiksite daugiau kaktusų, agavų bei sauso klimato augalijos, o šiaurinėje – daugelio rūšių medžių, čia maloniai stebina dideli miškai bei krūmynai.
JAE
JAE
Daugeliui išgirdus Jungtinių Arabų Emyratų pavadinimą, akyse iškyla Dubajaus vaizdai: modernus milžinas su dangų raižančia architektūra, palmių formos salos, miesto dydžio prekybos centrai ir išdidūs pajūrio kurortai. Dangoraižiai ir bekraštės dykumos nustebins net visko mačiusius keliautojus!
Slidinėjimas Austrijoje
Slidinėjimas Austrijoje
Austrija – Alpių šalis. Kalnai su visais savo priekalniais čia užima beveik 80% teritorijos. Alpių peizažai kvapą gniaužia ir vasarą, ir žiemą – jaukios kalnų trobelės, maži kaimeliai lyg iš atvirukų, vešlios pievos su besiganančiomis karvėmis arba baltu sniego patalu apkloti vilnijantys kalnai.
Slidinėjimas Italijoje
Slidinėjimas Italijoje
Slidinėjimo trasos driekiasi vaizdingoje ir kalnuotoje Italijos šiaurėje, Aostos, Lombardijos, Pjemonto, Trentino-Alto Adidžės (šis dar dalinamas į Pietų Tirolį ir Trentiną) regionuose. Šiuose regionuose turistų netrūksta ne tik žiemą, bet ir vasarą, kaip ir visoje Italijoje.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku