KELIAUK, PAŽINK, ATRASK!

Pažintinės kelionės autobusu ir lėktuvu

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 12 asmenų paliko užklausas
PAŽINTINĖS KELIONĖS AUTOBUSU
Komfortiškos kelionės naujais autobusais, nemokamas WIFI.
Atrask Kroatiją
Atrask Kroatiją
Įstabaus grožio Kroatija – šalis, kurios krantus skalauja Adrijos jūra bei dar vadinama tūkstančio salų šalimi. Kroatijoje galima pajausti tiek Balkanų, tiek ir Centrinės Europos kultūros bruožų.
Klasikinė Italija
Klasikinė Italija
Italija – šalis, kurią tu privalai pamatyti. Čia slypi patys garsiausi architektūros, tapybos bei virtuvės šedevrai. Tavęs laukia Italijos TOP'ai: Florencija, Roma, Vatikanas, Venecija.
Atrask ir pažink Graikiją
Atrask ir pažink Graikiją
Graikija – Europos kultūros lopšys, pasižymintis fantastišku istorijos paveldu ir šimtais jaukių kurortinių salų, išsibarsčiusių Egėjo jūroje. Tavęs laukia Salonikai, Olimpinė Riviera, Atėnai.
Provansas ir Žydrasis krantas
Provansas ir Žydrasis krantas
Nevarginanti kelionė į prabanga dvelkiantį Žydrąjį krantą, aristokratiškąjį Monaką, jaukųjį Provansą, kurio gamta įkvėpė ne vieną dailininką ar rašytoją. Jūsų laukia nematytas, ramybe dvelkiantis kraštas.
Gėlių paradas Olandijoje
Gėlių paradas Olandijoje
Vykstate stebėti Gėlių paradą, kurio maršrutas vingiuoja net 40 km. Tik čia pavasarį žydi net septyni milijonai žiedų! Gėlių kompozicijų ir puokščių paradas vyksta tik vieną kartą metuose – nepraleisk jo!
Budapeštas, Praha ir Viena
Budapeštas, Praha ir Viena
Įdomi kelionė autobusu aplankant tris didingas sostines: Budapeštą, Prahą ir Vieną. Tavęs laukia plaukimas Dunojumi, pasivaikščiojimas „karališkuoju keliu“ bei grožėjimasis rožių parku.
PAŽINTINĖS KELIONĖS LĖKTUVU
PAŽINTINĖS KELIONĖS IR POILSIS – SUDERINAMA!
Marokas
Marokas
Marokas vadinamas tūkstančio karalysčių šalimi. Čia sutelpa ir nesibaigianti Sacharos dykuma, ir snieguotos Atlaso kalnų viršūnės, o krantus skalauja ilgos Atlanto vandenyno bangos. Visa tai susideda į vieningą Maroko mozaiką.
Juodkalnija, Albanija, Kroatija
Juodkalnija, Albanija, Kroatija
Paprastai Balkanai asocijuojasi su karais, masiniais sugriovimais. Visiškai pamirštama, jog tai unikalus Europos regionas, pasižymintis neįtikėtina kultūrų, žmonių ir vaizdų įvairove. Balkanų pusiasalis – tai vartai į Europą!
Provansas ir Žydrasis krantas
Provansas ir Žydrasis krantas
Grožėkites įspūdingo grožio Provanso gamta įkvėpusią ne vieną dailininką ir rašytoją – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo... Tikras svaigulys, tad kraukis lagaminus ir keliauk!
Tunisas
Tunisas
Tunisas – Sacharos link. Tai šalis, kur beveik visada žydras dangus, o saulė šviečia tiesiai virš galvos, kur ištisos palmių giraitės, kur driekiasi rausvi Atlaso kalnai ir galima rasti spalvotų išdžiūvusių druskos ežerų.
Izraelis
Izraelis
Izraelis – šalis kurią krikščionys, žydai, ir musulmonai laiko Šventąja žeme. Negyvoji jūra ir dykuma, istoriniai objektai ir milžiniški dangoraižiai, religiniai paminklai ir pasakiški paplūdimiai, islamiška dvasia ir europietiško gyvenimo tempas.
Pietų Ispanija ir Gibraltaras
Pietų Ispanija ir Gibraltaras
Nuostabi kelionė į gražiausias Pietų Ispanijos vietas! Liksite sužavėti pietiečių ispanų kultūra ir tikrai norėsite ten grįžti! Gibraltaras išsiskiria, nes tai aukso vertės vieta su daugybe vienas prie kito prigludusių namų.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku