Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 26 asmenų paliko užklausas
POILSINĖS KELIONĖS
TAVO SVAJONIŲ ATOSTOGOS PRASIDEDA ČIA!
ALBANIJA
ALBANIJA
NAUJIENA! Neatrastas turistų rojus su pasakiškomis kalnų panoramomis! Balkanų kalnuose pasislėpusi šalis tikrai jums nustebins!
BULGARIJA
BULGARIJA
Tik 2 valandos lėktuvu ir jūs jau prie Juodosios jūros. Bulgarija – patrauklių kainų, švelnaus klimato ir nuostabios gamtos šalis.
EGIPTAS
EGIPTAS
Tai gyvenimo džiaugsmo ir saulės kupina šalis. Egzotiški kruizai, Gizos piramidės, Karalių slėnis ir nuolatos šilta Raudonoji jūra.
GRAIKIJA
GRAIKIJA
Pasiilgusiems romantikos ir natūralios gamtos grožio. Graikija – Europos kultūros lopšys, pasižymintis istorijos paveldu ir šimtais jaukių kurortinių salų.
ISPANIJA
ISPANIJA
Vienos kelionės į Ispaniją gali būti per mažai, nes šalies pietuose vilioja geriausi Viduržemio kurortai, didingi miestai, uolėtos pakrantės ir slėniai.
ITALIJA
ITALIJA
Pasakiškos atostogos prie Viduržemio jūros! Fantastiški miestai, garsėjantys menu, mokslu, istorija bei architektūra.
JAE
JAE
viena turtingiausių pasaulio valstybių Artimuosiuose Rytuose, kuri nustebins prabanga ir dangų siekiančiais dangoraižiais.
KROATIJA
KROATIJA
Jūros ir salos, gamtos parkai ir kalnai, jaukūs miesteliai ir 300 dienų saulės per metus – Kroatija tapo vienu didžiausių Europos atradimų.
PORTUGALIJA
PORTUGALIJA
Europos pakraštys pilnas staigmenų! Pietų Europos virtuvė, išraiškingos Atlanto vandenyno pakrantės ir auksiniai paplūdimiai.
TUNISAS
TUNISAS
Tai jūros ir dykumų pasaka, kurioje plevena arabiška dvasia. Tavęs laukia dykumų rožės ir gražiausi saulėtekiai.
TURKIJA
TURKIJA
Kelionės į Turkiją jau tapo atostogų sinonimu. 5* viešbuciai, VISKAS ĮSKAIČIUOTA poilsis, gausu pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems.
KANARŲ SALOS
KANARŲ SALOS
Kanarų saloms priklausanti Tenerifė, skalaujama Atlanto vandenyno bangų, jau ne vieną dešimtmetį vilioja keliautojus iš viso pasaulio.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku