Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 26 asmenų paliko užklausas
EGZOTINĖS KELIONĖS!
TAVO SVAJONIŲ ATOSTOGAS PAVERSIME REALYBE!
INDONEZIJA
INDONEZIJA
Žiemos atostogų sezono naujiena – BALIS! Šiandien Balio sala yra viena populiariausių Indonezijos salyno salų, o vos kiek daugiau nei prieš dešimtį metų tai buvo turistų dar mažai lankoma vieta. Dabar salą, kurioje gyvena 3 mln. gyventojų, kasmet aplanko apie 1,5 mln. turistų iš užsienio!
KUBA
KUBA
Nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalis – Kuba. Ši Karibų jūros sala tai tarsi kitas pasaulis, kuriame galima pasijusti lyg nukeliavus atgal į praeitį. Kelionės į Kubą metu galima atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis būti nustebintu.
MEKSIKA
MEKSIKA
Didžiulė Meksikos teritorija driekiasi per visus Šiaurės Amerikos žemyno pietus, nuo Ramiojo vandenyno vakaruose iki Atlanto rytuose. Šalia įspūdingų kraštovaizdžių glaudžiasi pasaulinio lygio restoranai, prašmatnūs viešbučiai ir išskirtines naktinio gyvenimo pramogas siūlantys barai bei klubai.
SEIŠELIAI
SEIŠELIAI
Šią mažytę salų valstybę Indijos vandenyne sudaro net 115 salų! Seišelių salos yra apaugusios atogrąžų miškais, kuriuose yra įvairiausių retų gyvūnų bei augalų rūšių: laukinė vanilė, mėlynieji balandžiai, juodosios papūgos, kokoso palmės, medūzos, orchidėjos, raudongalviai karveliai ir kt.
TAILANDAS
TAILANDAS
Tailandas – tikra egzotikos karalystė. Tavęs laukia tūkstančių metų istoriją slepiančios šventyklos, vienuolynai, nesuvaidintos gyventojų šypsenos, egzotiški patiekalai, spalvomis ir kvapais viliojantys turgus ir lyg kitame pasaulyje gyvenančios, vietinės gentys.
VIETNAMAS
VIETNAMAS
Pietryčių Azijoje esantis Vietnamas – kvapą gniaužiančio grožio, draugiškų vietinių gyventojų ir fantastiškos virtuvės šalis. Tai tikras rojus žemėje, stebinantis savo kontrastais – čia įsikūrę niekad nemiegantys miestai ir nuostabi Vietnamo gamta parodo, kiek daug stebuklų yra šiam pasaulyje.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku