Kelionių draudimas

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Šiandien 12 asmenų paliko užklausas
Neįvykusios kelionės draudimo rūšys
I variantas
I variantas
Tik vieno asmens, su kuriuo susijęs įvykis, neišvykimas, kelionės nutraukimas.
II variantas
II variantas
Dėl vieno asmens neišvykimo, kitų asmenų (bet ne daugiau kaip 9) neišvykimas, kelionės nutraukimas.

Neįvykusios kelionės draudimo sąlygos

 
 
 
Neišvykimas: apmokamos iš anksto sumokėtos kelionės išlaidos (atskaičius išskaitą):
 Liga (sveikatos sutrikimas), mirtis: 10 dienų stacionarinis gydymas arba ne trumpesnis nedarbingumo pažymėjimas. Jeigu neįmanoma įstatymų nustatyta tvarka išduoti nedarbingumo, dėl ligos sprendžia Gjensidige draudimo kompanijos gydytojas ekspertas. Galioja ir mirties atveju. 
 Giminaičių mirtis: ne anksčiau kaip 7 kalendorinės dienos iki kelionės pradžios. Giminaičiais laikomi: sutuoktiniai, tėvai, vaikai, įtėviai, įvaikiai, broliai, seserys, marčios, žentai, uošviai, podukros, posūniai, seneliai, vaikaičiai, globėjai, globotiniai.
– Kelių eismo įvykis: vykstant į išvykimo vietą (oro uostą ar pan.). Galioja tik išvykimo dieną.
– Turto sunaikinimas: nelaimingo atsitikimo metu, sugadintas/prarastas/sunaikintas turtas 3 kalendorinės dienos iki išvykimo. Žala turi būti ne mažesnė kaip 1 500€.
– Šaukimas į teismą: teismas turi vykti išvykimo į kelionę dieną arba kelionės metu. Klientui sudarant draudimo sutartį teismo diena nebuvo paskirta.
– Nėštumo ar gimdymo komplikacijos: stacionarinis gydymas. Panašaus pobūdžio komplikacijų nebuvo iki sutarties sudarymo. Numatytas kelionės grįžimo datai nėštumas turi būti trumpesnis nei 28 savaitės.
– Vaikų (iki 18 m.) ūmios ligos: diagnozuota ne anksčiau kaip 7 dienos iki išvykimo ir tęsiasi iki kelionės pradžios ar numatytos išvykimo datos. Reikalaujama nuolatinė priežiūra, slauga. Apdraustasis turi turėti nedarbingumą, išskyrus atvejus, kai apdraustasis turi motinystės/tėvystės atostogas.
– Pirmos transporto priemonės vėlavimas išvykti: vėlavimas išvykti (reiso atidėjimas, atšaukimas), kuris atsirado dėl vežėjo kaltės ir dokumentais įrodomų aplinkybių, kai dėl to prarandama prasmė vykti į galutinį kelionės tikslą (pvz. konferenciją, koncertą, kruizą ir pan.), su sąlyga, kad apie reiso atidėjimą, atšaukimą apdraustasis sužinojo likus ne mažiau nei 24 val. iki biliete numatyto pirmojo reiso išvykimo laiko.
 
Priverstinis grįžimas: kompensuojamos išlaidos, kurios atsiranda dėl neišnaudoto pragyvenimo viešbutyje, ar kitų neišnaudotų paslaugų, kurios priklausė pagal kelionės sutartį (atskaičius išskaitą):
 
– Ūmi liga, mirtis: transportuojamas į šalį, kurios pilietybę turi, tolimesniam stacionariniam gydymui ar gydomas stacionare užsienyje ne mažiau kaip 5 kalendorines dienas. Mirtis.
– Artimų giminaičių mirtis: artimais giminaičiais laikomi: sutuoktiniai, tėvai, vaikai, įtėviai, įvaikiai, globėjai, globotiniai, seneliai, vaikaičiai, broliai, seserys.
– Policijos kvietimas grįžti: dėl trečiųjų asmenų neteisėtų veiksmų apdraustojo turtui.
 
Draudimo išmokos mokėjimas:
 
Pagal neįvykusios, nutrūkusios kelionės draudimo sutartį pagal joje nustatytą draudimo apsaugos apimtį Gjensidige išmoka skirtumą tarp iki draudžiamojo įvykio apmokėtos kelionės kainos ir tos sumos, kurią grąžina kelionės organizatoriai, pervežimo, apgyvendinimo paslaugų tiekėjai, bei įvertinant išskaitą.

 

 

Jeigu Jus domina ši draudimo paslauga, lauksime užklausos.
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Kelionių agentūra
KELIONIŲ EKSPRESAS, UAB

Vytenio g. 42A, LT-03229 Vilnius

Telefonas: +370 695 16016

E-mail: atostogos@kelioniuekspresas.lt

Darbo laikas:

pr-pn: 09:00 - 18:00

št: 10:00 - 14:00

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku