Dovanok ne daiktus, o įspūdžius!

 

Artėja ypatinga šventė? Draugo, draugės, antrosios pusės gimtadienis, jubiliejus? Sesės ar brolio vestuvės? O gal tėvų vestuvių metinės? Sunku išsirinkti, kuo nustebinti šiomis ypatingomis progomis. Pamirškite spintose dulkančius daiktus, dovanokite poilsį ir neįkainojamus kelionių įspūdžius! Kas gali būti geriau už atostogas? Išsirinksite dovaną kiekvienai progai,  nuo mažos iki didelės šventės.

Dovanų kuponai
Tobula dovana įvairioms šventėms
 

50 € dovanų kuponas

100 € dovanų kuponas

200 € dovanų kuponas

Pilnas kelionės paketas

Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

 

Pirkėjas informuojamas, kad:

1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir pasinaudoti paslaugomis Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.kelioniuekspresas.lt/ (toliau – svetainė), arba atvykę į įmonės kelionių studiją, adresu Vytenio g. 42A, Vilnius.
2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
    • Perkant paslaugas įmonės kelionių studijoje informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais).
   • Perkant paslaugas per svetainę dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 695 16 016 (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.). Kitu laiku rašyti el. laišką atostogos@kelioniuekspresas.lt. Laiškai atsakomi darbo dienomis 09:00-18:00, savaitgaliais 10:00-14:00. Švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepakitusi.
3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais, banko kortele arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
4. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo datos (jeigu nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už UAB „Kelionių Ekspresas“ teikiamas paslaugas.
7. Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
8. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita-faktūra neišrašoma.
9. Įsigijus dovanų kuponą jį grąžinti galima per 14 dienų.
10. Grąžinus paslaugą ar prekę pirktą už dovanų kuponą, klientui yra grąžinamas tokios pačios vertės dovanų kuponas, už kurį paslauga ar prekė buvo pirkta. Jei buvo padaryta priemoka, tuomet priemoka grąžinama klientui.


Kilus klausimams skambinti tel. (8 695) 16 016 (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.). Kitu metu rašyti el. paštu: atostogos@kelioniuekspresas.lt.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku